22 år siden

Lea ved hvad jeg skal ha))

Højskoleophold
Hanna Fink (...
10 år siden
Update - Kasper Lund
Kasper Lund ...
9 år siden
Romanskrivning!!
Pernille S. ...
10 år siden
En krone for dine tanker?
Karen Kris
10 år siden
Hverdag igen
Michala Esch...
12 år siden
starten på noget.
Liza Abildsk...
10 år siden
Hvalsang
Tine Sønder ...
12 år siden
Hold da op en dag en dag her ved pc og tlf fyldt med kærlige ord til mig, ord fra næsten hvem som helst Heidi AG Karen der bare lige fylder mig med glæde.
Billedet af Connie og Kims barnebarn så sødt alt godt flyder mig i møde.

Jeg modtager lykønskninger komentarer om at al den kærlighed I siger jeg giver, i bliver glade netop ved dette jeg forsøge gøre andre glade ÅÅÅÅ min gud forstår i ikke netop det gør mig så glad så glad at jeg bare ikke klare mere.

Trænger så hårdt til komme hjem til konen få at vide du er ikke god nok hvorfor har du ikke tømt opvaskemaskinen, været ude med skraldespanden, går du ikke snart en tur med hunden, skrid med alle dine ord jeg ikke gider, der var så dejligt fredeligt før du fik fri.

Lea jeg savner dig sæt mig lige lidt på plads før jeg bliver for meget))) Fortæl mig bare en gang til jeg er den værste egoist der findes sååå jeg kan mærke jeg lever.

SES Peter

Skriv kommentar

Dagbogsindlægget Lea ved hvad jeg skal ha)) er publiceret 08/08-2002 20:42 af Peter.

Log på for at skrive en kommentar til denne dagbog. Har du ikke allerede en profil kan du oprette en helt gratis.