22 år siden

Måske måske ikke vides ikke endnu

Dreamtime tæller får, dow...
Camilla Rasm...
8 år siden
Modet til at turde
evan-noerfoh...
2 år siden
Nirvana
Ace Burridge...
12 år siden
folkeskolegensynsfest
Peter
11 år siden
Dag 7 på fyldepennen. Sta...
Gaffa Brandt
12 år siden
13.09.2016
Marianne Mar...
8 år siden
Jeg inklinerede som det s...
Olivia Birch...
9 år siden
Den gamle gartner
Peter
10 år siden
Næsen i en bog.
Ruth Christe...
8 år siden
Fortiden er hård.
storm89
5 år siden
Dem der siger t liveet er en leg, de kan godt tro om igen for det kan være så grumme modbydeligat man bare har lyst til at skrige af sine lungers fulde kraft.
Hvilket i mit tilfælde ikke vil sige så meget med en lungebetændelse. og det at min dreng måtte tage til Frankrig uden mig, det slog altså bunden ud af humøret, men en Lille" stor trøst"
var det da at jeg kunne rejse til sjælland til min veninde derovre, og jeg troede at det kun skulle være nogen dage, men nej jeg fik besked på at jeg skulle ikke være andre steder end hos hende.
At det ikke helt slog stik er jo så en anden sag, for jeg havde kun været der, få timer før jeg blev indlagt, på fakse sygehus.
Altså nu når man var derovre så kunne man jo lige så godt se noget,
Jeg takker hermed min veninde for husly i de 14 dage. det må vi gøre om en anden gang, men gerne uden Fakse sygehus,TAk.
Måske når jeg skal over og hente de ting som jeg "glemte" at få med mig hjem så som at nævne min trøje og min drømmefanger.*GGGGGGGGGG*
du ved hvad jeg mener.
Du skal vide at jeg er glad for at du ville have mig på besøg så kort tid efter, at du havde holdt konfirmation.
Nej hvor så hun bare godt ud.
det var en oplevelse jeg satte stor pris på at have været med til.

Knus din veninde
AGA

Skriv kommentar

Dagbogsindlægget Måske måske ikke vides ikke endnu er publiceret 18/05-2003 19:40 af AGAndersen.

Log på for at skrive en kommentar til denne dagbog. Har du ikke allerede en profil kan du oprette en helt gratis.